Atölye Liderleri

Alper AVŞAR

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Ayşe BOSTANCI

Atölye Lideri

BAŞAKŞEHİR BİLİM VE SANAT MERKEZİ

FATMA KOÇ

Atölye Lideri

SİVAYUŞPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Cansel ANILIR

Atölye Lideri

ŞİŞLİ BİLİM VE SANAT MERKEZİ – İSTANBUL

Cemil ÖZÇELİK

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Cenk KUMRU

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Çiğdem ÇAĞLAR

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Elçin Biricik DEĞER

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Elif Tuğba SOYSAL

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Yasemin YAĞCI

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Hakan PARMAK

Atölye Lideri

CİHANGİR ORTAOKULU

Ertuğrul FİDAN

Atölye Lideri

AVCILAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gökhan ÇİÇEK

Atölye Lideri

SAKARYA BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Hacire YILDIZ KOLAK

Atölye Lideri

DR HULUSİ BEHÇET ORTAOKULU

Melike ŞuleYILDIZ

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

GÜLDEN ÜŞÜMÜŞ

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Hatice YILDIZ AYAYDIN

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

İbrahim ÇOLAKOĞLU

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

İrem POLAT

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Kadir KARADAĞ

Atölye Lideri

KARABÜK BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Kübra ÇALIKAN

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Gökhan GÜÇİN

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Mehmet AYGÜN

Atölye Lideri

BAŞAKŞEHİR BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Meltem DURAN

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Muhammed ÇİFTÇİ

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Murat TEKEL

Atölye Lideri

ESENYURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Nurgül BORAN

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Semra AYDIN

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Sevil ÇINAR

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Timuçin ŞENSU

Atölye Lideri

ZEYTİNBURNU ŞEHİTLER BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Tuğba ŞAN

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Ufuk METİN

Atölye Lideri

KADIKÖY BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Yıldız AYBAR ERCAN

Atölye Lideri

KADIKÖY BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Yılmaz KÖMÜRCÜ

Atölye Lideri

KÜÇÜKÇEKMECE MUSTAFA KEMALPAŞA ORTAOKULU

Serbay KAPUCİ

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Zeynep AKÇA

Atölye Lideri

EŞREF USLU ORTAOKULU

Zeynep DOYMUŞ

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Zeynep ERCİYAS TOZ

Atölye Lideri

KÜÇÜKÇEKMECE YENİMAHALLE İLKOKULU

Zeynep Demet ŞENSU

Atölye Lideri

BAHÇELİEVLER İTO BİLİM VE SANAT MERKEZİ

Emil ÇAY

Konuşmacı

Halkalı İmkb Çok Programlı Anadolu Lisesi